İade Süreci ve İade Politikaları

Satın aldığınız ürünleri, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade talepleriniz aşağıdaki koşullar çerçevesinde değerlendirilecektir.

İade Koşulları

1- Satın aldığınız ürün mutlak surette orjinal kutu ya da ambalajında olacak şekilde faturası ile birlikte gönderilmelidir.

2- Kutu ya da ambalaj içeriği size gönderildiği şekilde eksiksiz olmalıdır. (Ürün aksesuarları, kullanma klavuzu, garanti belgesi ya da diğer promosyon ürünleri.)

3- Ürününüz ile birlikte eğer hediye olarak promosyon ürünü gönderilmiş ise bu ürünler de orjinal kutu ya da ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.

4- Müşteri istekleri doğrultusunda, üzerinde değişiklik vb. herhangi bir işlem yapılan ürünlerin iade talepleri kabul edilmez.

5- Müşteri talebi doğrultusunda yurt içi ya da yurt dışından tedarik edilen stok dışı ürünlerin iade talepleri kabul edilmez. Bu ürünler için ön ödeme ya da kapora alınmış ise ve müşteri ürünü teslim almaktan vazgeçmiş ise ön ödeme ya da kapora iadesi yapılmaz.

6- Ambalajı açılmış, araç üzerinde denenmiş ya da teslimattan sonra hasar görmüş ürünlerin iade talepleri kabul edilmez.

7- Müşteri, sipariş oluştururken yanlış ürün satın aldığı durumlarda kargo ücretleri ve varsa kredi kartı komisyonları hesap bakiyesinden düşülerek iade süreci tamamlanır.

8- Siparişlerinizde, depodaki yoğunluk vb. sebeplerden ötürü yanlış ya da eksik ürün gönderilmesi halinde kargo ücretleri tarafımızdan karşılanır.

Ürün Gönderim Öncesi

1- İade işlemlerinde, ürünü göndermeden önce müşteri hizmetlerimize telefon ya da e-posta yolu ile ulaşmalısınız.

İade Süreci

1- Ürününüz tarafımızdan teslim alındıktan sonra faturası, ambalajı, aksesuar ve kutu içeriği kontrol edilecektir.

2- İadenizin onaylanması durumunda belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına ya da kredi kartınıza iadeniz yapılacaktır. Ürün tutarı 25 TL altında olan siparişlerde hesabınıza hediye çeki tanımlanır.

3- İadeler havale veya EFT yöntemi ile yapılacaksa, para transferleri her haftanın cuma gününde gerçekleştirilir.

4- Siparişlerinizde hediye çeki kullanmış iseniz, hediye çeki üzerindeki tutar hesabınızdan düşülerek iadeniz yapılır ve aynı tutarda yeni bir hediye çeki hesabınıza tanımlanır.

5- İadesini yapacağınız ürünün faturası kurum adına düzenlenmiş ise, ürün gönderilirken ilgili kurumun düzenleyeceği "İade faturası" ile birlikte gönderilmelidir. İade faturası, kargo ücreti dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir.

Jet Sevkiyat Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda !

7/24 Yardım Merkezi Online müşteri hizmetlerimizden 24 saat destek alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme 128Bit SSL Güvenlik sertifikalarımız ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

2 Yıl Garanti Spark EMS'nin üretmiş olduğu ürünler kullanıcı hataları dahil 2 yıl garantilidir. (Garanti koşullarına göz atınız.)