Hakkımızda

Spark EMS Motor Yönetim Sistemleri Limited Şirketi,

2014 yılında "Ülkemizde modifiye sektöründeki dışarıya bağımlığı azaltmak ve sermayenin yerli ekonomiye kazandırma" ilkesiyle yola çıkmıştır. Geçen 2 yıllık süreçte Türkiye'nin bu büyük açığını kapatmış, sektörde tek ve 1 numara olmayı başarmıştır.

Sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Spark EMS, 2014 yılından bu yana Dünya'daki teknolojik gelişmeleri takip ederek hep bir adım önde olmayı hedeflemiştir.

Spark EMS tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ve donanım ekibi ile geliştirdiği yerli yazılım motor işletim otomasyonuna sahiptir.

Spark EMS aynı zamanda savunma sanayi alanında da çalışmalar yapmaktadır. İnsansız hava araçlarındaki içten yanmalı motorların işletim sistemlerini üreten Spark EMS, bu alanda 2015 yılından bu yana ülkemizde içten yanmalı motorları yerli yazılımla başarılı bir şekilde çalıştırmayı başaran tek firma olmuştur.

Şirket Ünvanı : Spark EMS Motor Yönetim Sistemleri Limited Şirketi

Adres : Bahçekapı Mh. 2473 Cd. 2684 Sk. No:6 06797 Etimesgut / Ankara

Vergi Dairesi : Etimesgut

Vergi Numarası : 7210265982

Jet Sevkiyat Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda !

7/24 Yardım Merkezi Online müşteri hizmetlerimizden 24 saat destek alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme 128Bit SSL Güvenlik sertifikalarımız ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

2 Yıl Garanti Spark EMS'nin üretmiş olduğu ürünler kullanıcı hataları dahil 2 yıl garantilidir. (Garanti koşullarına göz atınız.)